جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
Friday, 20 July 2018
کد خبر: ۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۸ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
یگان حفاظت دریایی استان بوشهر با رونمایی از قایق‌های تندرو قصد دارد امنیت سواحل این استان را افزایش و مبارزه با صیادنماها را نیز گسترده‌تر کند.
به گزارش «آتیه»، محمد کارگر عضو هیات مدیر اتحادیه صیادان استان بوشهر در رابطه با افزایش امنیت سواحل خلیج فارس و همچنین مبارزه با صیادنما‌ها به ایلنا گفت: ظهر روز گذشته با حضور مقام‌های امنیتی، سیاسی، نمایندگان جامعه صیادی و مسئولان ادراه کل شیلات استان از قایق‌های تندرو یگان حفاظت دریایی رونمایی شد.

او ادامه می‌دهد: یگان حفاظت دریایی برای مبارزه با صیادنماهایی که به دنبال ناامن کردن منطقه هستند و همچنین مقابله با صید غیرمجاز در آب‌های حوزه استان بوشهر به صورت نمادین از دو قایق تندرو رونمایی کرد.

وی در تشریح صیادنماها خاطرنشان می‌کند: صیادنماها افرادی هستند که با استفاده از پوشش صیادان به صید و فعالیت‌های غیرمجاز می‌پردازند.

کارگر به نقل از مسئولان یگان حفاظت دریایی اضافه می‌کند: در ادامه تعداد بیشتری از این نوع قایق‌های تندرو در اختیار یگان حفاظت‌ دریایی استان بوشهر قرار خواهد گرفت.

این فعال صیادی در پایان می‌گوید: جامعه صیادی استان بوشهر امیدوار است با افزایش قدرت نیروهای حفاظت از منابع دریایی نگهداری شود و همچنین با صیادنماها هم برخوردهای جدی صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟