جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶
Friday, 22 September 2017
کد خبر: ۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۸ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
یگان حفاظت دریایی استان بوشهر با رونمایی از قایق‌های تندرو قصد دارد امنیت سواحل این استان را افزایش و مبارزه با صیادنماها را نیز گسترده‌تر کند.
به گزارش «آتیه»، محمد کارگر عضو هیات مدیر اتحادیه صیادان استان بوشهر در رابطه با افزایش امنیت سواحل خلیج فارس و همچنین مبارزه با صیادنما‌ها به ایلنا گفت: ظهر روز گذشته با حضور مقام‌های امنیتی، سیاسی، نمایندگان جامعه صیادی و مسئولان ادراه کل شیلات استان از قایق‌های تندرو یگان حفاظت دریایی رونمایی شد.

او ادامه می‌دهد: یگان حفاظت دریایی برای مبارزه با صیادنماهایی که به دنبال ناامن کردن منطقه هستند و همچنین مقابله با صید غیرمجاز در آب‌های حوزه استان بوشهر به صورت نمادین از دو قایق تندرو رونمایی کرد.

وی در تشریح صیادنماها خاطرنشان می‌کند: صیادنماها افرادی هستند که با استفاده از پوشش صیادان به صید و فعالیت‌های غیرمجاز می‌پردازند.

کارگر به نقل از مسئولان یگان حفاظت دریایی اضافه می‌کند: در ادامه تعداد بیشتری از این نوع قایق‌های تندرو در اختیار یگان حفاظت‌ دریایی استان بوشهر قرار خواهد گرفت.

این فعال صیادی در پایان می‌گوید: جامعه صیادی استان بوشهر امیدوار است با افزایش قدرت نیروهای حفاظت از منابع دریایی نگهداری شود و همچنین با صیادنماها هم برخوردهای جدی صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: