شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
Saturday, 26 May 2018
کد خبر: ۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۱۶ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
مهاجم جوان پرسپولیس بازهم در زمانی که احساس نیاز می شد به داد پرسپولیس رسید.

به گزارش «آتیه»، پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۳-۱ الاهلی عربستان را از پیش رو بردارد و در مجموع با نتیجه ۵-۳ به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

این برد در حالی رقم خورد که گل ابتدایی علی علیپور توانست نقش فوق العاده مهمی ایفا کند. شاید اگر گل او نبود و پرسپولیس بدون یک گل جلو افتاده با ده نفره چند ده دقیقه را بازی می کرد مشخص نبود چه اتفاقی رخ می داد.

علیپور تا دقیقه ۶۵ در زمین بود و مثل همیشه دوید و تلاش کرد و از جانش برای تیم مایه گذاشت. مانند همیشه برای گلزنی طارمی عرق ریخت و از هیچ تلاقی مضایغه نداشت. مثل همیشه خستگی ناپذیر بود و مدافعان حریف را به زحنت و دردسر انداخت و مانند همیشه کمترین حرفی از او زده می شود. مانند همیشه خوب بود اما کسی از او تعریف آنچنانی نکرد. 

پسر محجوب پرسپولیس که دست بر قضا جوان ترین مهره برانکو در این بازی حساس هم بود بار دیگر نشان داد در مواقع حساس می توان روی نبوغ بالایش حساب باز کرد. حتی اگر اسمی از او برده نشود و مثل همیشه در سایه باشد.

 

51

 

52

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟