پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷
Thursday, 19 July 2018
کد خبر: ۷۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲:۱۳ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
مهاجمان پرسپولیس هر کدام در این بازی یک گل به نام خود ثبت کردند تا تاریخ‌سازی خود را برای این تیم استارت بزنند.
به گزارش گروه ورزشی «آتیه»، چند روز بعد از آغاز رقابت های لیگ هفدهم بود که شایعه شد بازیکنان پرسپولیس به منشا پاس نمی دهند و این بازیکن هم حسابی از این موضوع ناراحت است و حتی می خواهد از این تیم جدا شود.

همه این صحبت ها بود و با وجود تکذیب های پی در پی بازهم از آن حرف زده می شد اما این بار اتفاقی افتاد که دیگر هیچ کس این کلیشه را به کار نبرد که پرسپولیسی ها به منشا پاس نمی دهند.

کافیست به عکس های بعد از بازی نگاه کنید و صحبت های دوستانه طارمی با منشا و اهدای ضربه پنالتی به وی را مرور کنید. وقتی که منشا با احمدزاده، مسلمان، طارمی، خلیل زاده و .... دست در دست و شانه به شانه هم می خندند و خوشحالی می کنند. باید بعد از این منتظر گرم تر شدن رابطه بازیکن سیه چرده با هم تیمی هایش باشیم.

 

82

 

81

و در پایان این تصویر ناب که سه گلزن بازی تاریخی مقابل الاهلی را در یک قاب قرار داده است؛ سه مهاجمی که از ابتدای فصل با توجه به آمار و عملکرد فصل گذشته‌شان قرار بود برگی تازه در تاریخ پرسپولیس ثبت کنند و اکنون یک گام به آن نزدیک شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟