پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷
Thursday, 19 July 2018
کد خبر: ۷۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۰:۵۷ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
زین الدین زیدان بیش از هر زمانی به ستاره پرتغالی‌اش در خط حمله نیاز دارد تا در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا موفق ظاهر شود.
به گزارش «آتیه»، کریستیانو رونالدو پس از حواشی که در تابستان داشت و شایعه خروجش از رئال مادرید شنیده می‌شد در نهایت به تنهایی در سانتیاگو برنابئو تمریناتش را از سر گرفت تا برای رئال در سوپرجام اسپانیا به میدان برود اما هل دادن داور این دیدار توسط او منجر به 5 جلسه محرومیتش شد تا ضمن دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا 4 دیدار از فصل جدید لالیگا را هم از دست بدهد.

کریستیانو در این بین با تیم ملی پرتغال در مقدماتی جام جهانی حضور داشت و پس از آن به انجام کارهای داخلی و معرفی محصولات جدید کمپانی CR7 پرداخت. حال عمر مومنی، کاریکاتوریست معروف سایت گل، طرحی را برای رونالدو منتشر کرده که نشان می‌دهد زیدان برای تقویت خط حمله رئال در دیدار فردا برابر آپوئل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، نیاز مبرمی به رونالدو دارد و او باید از خواب بیدار شود تا فصل جدیدش را با کهکشانی‌ به صورت جدی آغاز کند.

حج

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟