پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷
Thursday, 19 July 2018
کد خبر: ۷۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۸ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۶
مرد ۴۸ ساله که شب گذشته در اقدامی جنون آمیز هر دو دختر خود را به قتل رسانده و سپس اقدام به خودکشی کرده بود، در دست نوشته ای علت این حادثه را اختلاف شدید با همسرش اعلام کرد.
به گزارش گروه اجتماعی «آتیه»، ساعت۲۱:۵۰ شب گدشته ۲۰ شهریور ماه، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فاتب مبنی وقوع یک درگیری خانوادگی در محدوده فلکه سوم تهرانپارس، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند. 


هنوز چند دقیقه ای از حضور مامورین در محل نگذشته بود که خانم جوانی با حالتی پریشان و مضطرب، به مامورین اظهار داشت: برادر ۴۸ ساله ام بنام  "شهرام " دقایقی قبل با من تماس گرفت و عنوان کرد که هر ۲ فرزند دخترش را به قتل رسانده است.


با حضور مأموران در محل جنایت و تأیید خبر اولیه مرگ دو دختر، موضوع به قاضی کشیک ویژه قتل و پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده برای  تحقیقات و رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 بررسی صحنه جنایت حکایت از آن داشت که عامل جنایت بنام شهرام ( ۴۸ ساله )  با ضربات متعدد جسم تیز دو دختر ۱۹ و ۲۴  ساله اش بنام های "سوگند و سولماز" را از ناحیه گردن و سینه مورد ضرب و جرح  قرار داده و آنها را به قتل رسانده است ؛ همچنین در تحقیقات بیشتر و بررسی های پلیسی مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جرم، خود نیز با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده که بلافاصله جسد بی جان وی از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

در بررسی دقیق تر صحنه جنایت ، کارآگاهان با دست نوشته ای از عامل جنایت مواجه شدند که در آن نوشته شده بود : " به دلیل اختلافات شدید با همسرم و خانواده اش تصمیم گرفتم تا به زندگی خود و بچه هایم خاتمه دهم ".

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد : با وجود انتقال عامل جنایت به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، عامل جنایت نیز در داخل بیمارستان فوت کرد.

انتهای پیام/

خبرهای مرتبط
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟