يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
Sunday, 27 May 2018
کد خبر: ۵۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۰۲ دی ۱۳۹۵
کادر فنی تیم فوتبال استقلال در حال بررسی شرایط فنی دیدار با سپاهان است و این احتمال وجود دارد که برای این دیدار دروازه بان شماره یک آبی پوشان را از فهرست کنار بگذارد.
به گزارش «آتیه»، شاگردان علیرضا منصوریان که در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هنوز نتوانسته اند شرایط ایده آل مد نظر هواداران را ایجاد کنند، با شکست برابر نفت از رقابت های جام حذفی هم کنار رفتند تا اوضاع بدتر از قبل شود.

درحالی که به اعتقاد برخی کارشناسان و پیشکسوتان استقلال تعدادی از بازیکنان این تیم در حد و اندازه بازی برای آبی پوشان نیستند، انتقاداتی هم به عملکرد سیدمهدی رحمتی وارد شده است. این درحالی است که رحمتی در بسیاری از بازی ها عملکرد فنی خوبی داشته و توانسته مانع از شکست تیمش شود.

با این حال در مورد این دروازه بان تحلیل های متفاوتی وجود دارد که برخی از آنها خارج از مسائل فنی است. دیدار با نفت یکی از مواردی است که کادر فنی نسبت به اتفاقات پیرامون رحمتی دلخور است. این دروازه بان قبل از بازی با نفت به کادر فنی اعلام کرده بود که قادر به بازی کردن نیست اما بعد از گرم کردن گلر دوم نظرش تغییر کرده بود.

همه این موارد کادر فنی استقلال و در راس آن علیرضا منصوریان را ترغیب کرده که برای دیدار با سپاهان تصمیم جدیدی بگیرد. در همین راستا این احتمال وجود دارد که رحمتی برای دیدار حساس برابر سپاهان در فهرست 18 نفره آبی پوشان نباشد و حسینی درون دروازه بایستد.

البته تا دیدار برابر سپاهان چند روز باقی مانده است اما سرمربی آبی ها پس از بررسی همه موارد و اتفاقات رخ داده فعلاچنین تصمیمی را در ذهن دارد. البته شرایطی که علیرضا منصوریان در هیات مدیره دارد تاحدود دست و پای او برای تصمیمات قاطع تر را بسته است.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟