چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
Wednesday, 23 May 2018
کد خبر: ۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۳ - ۰۱ دی ۱۳۹۵
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به اتهامات باشگاه نفت واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزشی «آتیه»، روابط عمومی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به صحبت‌های مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران واکنش نشان داد. در متن این بیانیه آمده است:

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران در یادداشت خود مطالبی را عنوان کرده که واحد روابط عمومی باشگاه استقلال، پاسخگویی به آن را ضروری می‌داند.
1) علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری روز قبل از مسابقه، برگزاری دیدار در ورزشگاه آزادی را به صورت پیشنهاد و به دلیل کیفیت پایین چمن ورزشگاه تختی مطرح و اعلام کرد این مساله منوط به موافقت سرمربی نفت است. ضمن این که اقای منصوریان گفت در صورت موافقت این پیشنهاد، کلیه حقوق میزبانی از جمله حق بلیت فروشی، به باشگاه نفت تعلق گیرد. حالا این که چنین پیشنهادی به جنگ روانی تعبیر می‌شود، ادعایی جالب است!
2) توهین‌هایی که توسط عده ای به سرمربی نفت شد، به هیچ وجه پسندیده و مورد تایید نیست. این اتفاق هم پس از اعتراض اقای دایی به اقای منصوریان آغاز شد که سرمربی استقلال بلافاصله واکنش نشان داد و خواهان توقف این شعارها شد. حتی یکی از مربیان استقلال سمت هواداران استقلال رفت و از آنها خواست به این اعتراض‌ها پایان دهند. سرمربی استقلال در کنفرانس خبری هم حفظ حرمت آقای دایی را بسیار مهم دانست و بر آن تاکید کرد.
البته مرور دوباره مسایل مطرح شده در کنفرانس خبری سرمربی محترم نفت تیز می تواند خالی از لطف نباشد.
3) تکلیف فوتبال ایران با تعدادی از دوستان نیز مشخص نیست و بهتر است ایشان ابتدا ماهیت و موضع رسمی خود را مشخص و سپس اظهار نظر نمایند. دوستان یک بار به عنوان یک مسئول باشگاه نفت، علیه بازیکن پرسپولیس مصاحبه می‌کنند، بعد به عنوان مسئول روزنامه منتسب به باشگاه پرسپولیس، سنگ این باشگاه را به سینه می‌زنند و علیه بقیه موضع می‌گیرند و حالا هم که دایه مهربان‌تر از مادر شده و به عنوان یک نفتی، برای استقلال دل می‌سوزانند و درس اخلاق می‌دهند !
جالب این که از کارگردان و گزارشگر و کارشناس داوری هم ایراد م‌ گیرند و گویی دانای کل هستند و استاد اخلاق !
ای کاش خداوند این دانایی و توان را به همه ما عنایت کند که در اندازه خودمان اظهار نظر نموده و وارد مسایلی که در آن سررشته‌ای نداریم، نشویم و با اسم آوردن از نام اسطوره ها و بزرگان، سعی در پیوند زدن خودمان به آنها و مطرح کردنمان نداشته باشیم.

برچسب ها: استقلال ، نفت ، تیم ، نفت تهران ، آتیه
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟