چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
Wednesday, 20 June 2018
کد خبر: ۵۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - ۲۵ آذر ۱۳۹۵
محجوب:
نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی معتقد است اصلاح طلبان نیازی به معرفی نامزد پوششی در کنار حسن روحانی ندارند.

به گزارش «آتیه»، علیرضا محجوب درباره اظهارنظر برخی چهره های اصلاح طلب درباره نیاز به معرفی نامزد پوششی در انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرآنلاین اظهار می کند: من ضرورتی نمی بینیم. به اندازه کافی در این انتخابات رقیب و کاندیدا وجود خواهد داشت.

او تاکید می کند: البته اگر افرادی می خواهند خودشان را مطرح کنند مجاز هستند ولی قاعدتا بهتر است همه روی حمایت از آقای روحانی متمرکز باشند.

دبیرکل حزب کارگر درباره رقبای حسن روحانی اظهار کرد: رقبای روحانی هم در اصولگرایان و هم اصلاح طلبان و هم مستقلین هستند. کاندید شدن حق همه هستند.

محجوب تاکید کرد: نامزد پوششی موضوعی نیست که در رسانه ها طرح شود بلکه باید در جلسات تخصصی روی این موضوع صحبت شود.

او با اشاره به توجیهات این دسته از افراد از جمله احتمال ردصلاحیت حسن روحانی نیز گفت: من این موضوع را جدی و عملی نمی بینم. در عین حال مخالف معرفی نامزد پوششی هستم مگر اینکه در جلسات بنشینند و خردهایشان را روی هم بریزند و متوجه شوند موضوع جدی است. اما اینکه یک جمعی در یک گوشه ای چنین احساسی داشته باشند را منتفی می دانم.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟