پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
Thursday, 19 April 2018
کد خبر: ۵۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۷ - ۱۷ آذر ۱۳۹۵
"من هم از عکس‌هایی مثل عکس رحمتی دارم"
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید تیمش دیداری سخت برابر گسترش فولاد دارد.

به گزارش «آتیه»، علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز گفت: می‌دانیم که بازی سختی در انتظار ماست و حریفمان با قدرت در زمین حاضر می‌شود اما برای کسب سه امتیاز بازی برنامه داریم. می‌دانیم که گسترش فولاد در یکی دو هفته اخیر متحول شده و از بازیکنان و مربیان خوبی هم برخوردار است.

دایی گفت: در ساختار دفاعی کار کرده‌ایم و بازیکنان بزرگی در خط دفاع و دروازه داریم. باید به ساختار دفاعی برگردیم که کمتر گل بخوریم و همانطور که خوب گل می‌زنیم بتوانیم تفاضل گل‌مان را بالا ببریم.

وی درباره قرارداد بازیکنان نیز بیان کرد: در این مدت دو بار به تیم ما پول تزریق شده، همانطور که قبلا پول واریز نمی‌شد و من گله می‌کردم الان نیز با تزریق پول در این وضعیت اقتصادی خراب از مدیران تیم تشکر می‌کنم.

سرمربی نفت تهران درباره قضایای مربوط به مهدی رحمتی نیز گفت: ما وظیفه داریم با طرفداران‌مان عکس بگیریم و شرایط را بسنجیم. این اتفاق در کشور خارجی و با قانون آنها پیش آمده است. مهدی رحمتی مگر می‌تواند بگوید عکس نمی‌گیرم؟ من اگر بیایم و در محیط بسته عکس بگیرم مشکل دارد ولی عکس گرفتن در جای عمومی با مردم هیچ ایرادی ندارد. گناه من چیست اگر یک نفر خودش را به من نزدیک کرده و با من عکس بگیرد. مگر جذامی هستیم؟ یا آن فرد جذامی است که باید در برویم؟ من این چیزها را نمی‌فهمم.

دایی ادامه داد: کسی که عکس را پخش می‌کند مقصر است نه فوتبالیست. ما هم در دوران خودمان از این عکس‌ها گرفته‌ایم. مسئولان باید مشکلات بزرگ را حل کنند. نباید در برنامه پربازدیدی مثل ۹۰ بیایند و ۲۰ دقیقه درباره این موضوع صحبت کنند. این کار مانند آن است که مسی با یک خانم محجبه عکس بیندازد و کمیته اخلاق مسی را احضار کند.

وی همچنین درباره صحبت‌های شجاعی نیز گفت: امثال من و شجاعی باید دردهای جامعه را بگوییم و این وظیفه ماست که این کار را انجام دهیم. ما در جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم و حق حرف زدن داریم. من در همین تهران جاهایی و خانواده‌هایی را می شناسم که آدم باورش نمی‌شود که چنین خانواده‌ها و مکان‌هایی وجود دارد. ما باید دنبال راه‌حل باشیم نه اینکه با زور و فشار صورت مساله را پاک کنیم و افراد را ساکت کنیم.

سرمربی نفت تهران گفت: در یک کشور خارجی عکسی از مهدی رحمتی گرفته شده، به کمیته اخلاق و دیگران چه ربطی دارد و نباید در زندگی خصوصی مردم کنکاش کنیم. از مسئولان خواهش می‌کنم مسائلی که موجود است را حل کنند، نه به خاطر شجاعی و عکس رحمتی این بازیکنان را محروم کنند.

وی گفت: هر کسی اعتقاداتی دارد. من زمانی که در آلمان بودم در تبلیغاتی که مغایر با اعتقاداتم بود شرکت نکردم ولی اگر خانم غریبه‌ای بیاید با من عکس بگیرد من مشکلی ندارم چون فکر دیگری نمی‌کنم و ذهنیت دیگری ندارم. مگر اعتقاد فقط به حجاب است، حجاب تکمیل‌کننده اعتقاد است. نباید بگوییم هر کسی که حجاب دارد از گناهان مبراست. اینجا فوتبال است، حریم دارد و ما باید حریمش را حفظ کنیم.

ایسنا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟