چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
Wednesday, 23 May 2018
کد خبر: ۵۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۸ - ۱۶ آذر ۱۳۹۵
در برنامه نود عنوان شد
مهدی رحمتی روی خط برنامه 90 حاضر شد و ضمن ذفاع و بیان عدم تقصیر خود اعلام کرد که اگر مشکل شخص رحمتی است، بدون هیچ اعتراضی به احکام، از "این فوتبال" خداحافظی می‌کنم.

به گزارش گروه ورزشی «آتیه»،‌ مهدی رحمتی دروازبان استقلال درباره عکسی جنجالی که از او در کنار یک هوادار در اردوی ارمنستان منتشر شده، روی خط 90 آمد و توضیحاتی جالب داد.

رحمتی که پیش از این هم نسبت به این اتفاق صحبت کرده بود، این بار در تماسی تلفنی به سوال فردوسی پور درباره این ماجرا اینطور پاسخ داد: «این عکس برای اردوی 5 ماه پیش ما در ارمنستان است. من واکنش خودم را نسبت به این حواشی نشان دادم.
اما امروز داستان جالبی به وجود آمد. اولا که به شما بگویم در هر اردویی که تیم های ایرانی از کشور خارج می شوند، مسئول حراست وزارت ورزش هم حضور دارد. درست در هنگام گرفتن همین عکس هم آن مسئول در 2 متری ما حضور داشت. من واقعا نمی دانم چرا این اتفاقات افتاده است؟
همه چیز در این عکس مشهود است. این خانم طرفدار است و من هم اتفاقا پشتم به ایشان است. در ضمن طوری از لفظ پرونده برای من استفاده می کنند که انگار دزدی، قتل یا اختلاس مرتکب شده ام. من از آقای تاج می خواهم که این دو دستگی ها را از بین ببرند. آیا خود آقای تاج یا کفاشیان که به جلسات خارجی می روند، خانم بی حجاب آنجا حضور ندارند؟
من احساس می کنم این مشکل با مهدی رحمتی است. چون به جز من 2 بازیکن دیگر استقلال هم در این عکس بودند. اما از کلمه پرونده برای من استفاده می کنند. همین جا اعلام می کنم اگر علیه من حکم محرومیتی صادر شود، مطمئن باشید از فوتبال خداحافظی خواهم کرد! »

*حمایت همه‌جانبه مهدی تاج از رحمتی

در ادامه بحث مربوط به مهدی رحمتی، رئیس فدراسیون هم روی خط آمد. تاج در پاسخ به این حواشی و البته سوال فردوسی پور مبنی بر اینکه نگران از همه گیر شدن پخش این عکس ها است، گفت: « من مهدی رحمتی را می شناسم. انسان متدینی است و از این نظر هیچ نگرانی ندارم. اما بحث اصلی این است که هر مقام قضایی اگر کسی را احضار کند، او باید برود.
کمیته اخلاق مهدی رحمتی را دعوت کرده اما او نرفته است. این خیلی نکته منفی است. مهدی آدمی نیست که دروغ بگوید. اما اگر در جلسه حضور پیدا می کرد، این مسائل پیش نمی آمد.»

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟