چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
Wednesday, 23 May 2018
کد خبر: ۵۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴:۵۲ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
بازی برزیل و آرژانتین دو رقیب سنتی دنیای فوتبال بامداد امروز برگزار شد که یاران نیمار با پیروزی 3 بر صفر صدرنشینی خود را مستحکم‌تر کردند.
به گزارش گروه ورزشی «آتیه»، ساعت 3 و 15 دقیقه بامداد امروز به وقت تهران بازی دو تیم و رقیب قدیمی در منطقه آمریکای جنوبی یعنی برزیل و آرژنتین، در مرجله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه آغاز شد.
در این بازی که مهمترین نکته آن رویارویی نیمار و مسی و سایر بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا با هم یا کنار هم بود، نیمه نخست با نتیجه 2 بر صفر به نفع برزیل پایان یافت.
هر چند در نیمه اول آرژانتین موقعیتهای نسبی خوبی پیدا کرد اما دروازبان برزیل این موقعیت ها را از یاران مسی گرفت تا تنها گلزنان این نیمه کوتینیو و نیمار برای برزیل باشند.
در نیمه دوم نیز بازی روال عادی را سپری کرد بویژه اینکه آرژانتین تاکتیک ویژه ای را برای جبران پیاده نکرد تا گل سوم را نیز در این کش و قوس و با استفاده از ضعف دفاعی یاران مسی دریافت کند.
این بازی با همین نتیجه 3 بر صفر به سود زردپوشان برزیل خاتمه یافت و آرژانتین با دست خالی به کشور خود بازگشت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها: آرژانتین ، مسی ، برزیل ، نیمار ، آتیه
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟