پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
Thursday, 19 September 2019
کد خبر: ۱۸۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
معاون اول دادستان کل کشور:
معاون اول دادستان کل کشور گفت: دادستانی کل زمانی می تواند مقتدرانه عمل کند که دادستانها در صف مقدم، پرچم مدعی العمومی را برافراشته باشند.
به گزارش گروه سیاسی «آتیه»، حجت الاسلام مصدق معاون اول دادستان کل کشور در دومین روز پانزدهمین همایش سراسری روسای کل دادگستری و دادستان‌های سراسر کشور، اظهارکرد: دادستانی کل زمانی می‌تواند مقتدرانه عمل کند و سخن بگوید که دادستان‌های سراسر کشور در صف مقدم، پرچم مدعی العمومی و حمایت از حقوق عامه را برافراشته باشند.

وی خطاب به دادستان‌ها تصریح کرد: زمانی موفق خواهیم بود که مردم ما دادستان شهرستان را به عنوان پشتیبان  جامعه و مردم ببینید.  علی الخصوص در دو سال اخیر وقتی هم دادستان کل کشور مقتدرانه در مقابل ناملایمات و هجمه های صورت گرفته علیه قوه قضاییه می‌ایستد و هم شما به عنوان دادستان از حقوق مردم دفاع می کنید، جامعه خوشحال است.

معاون اول دادستان کل کشور هدف اصلی برگزاری این همایش را ارتقای جایگاه دادستانی کل کشور عنوان کرد و با اشاره به برگزاری شش پنل تخصصی طی برگزاری این همایش، بیان داشت: برای اولین بار الگویی به عنوان تجربه پیاده خواهیم کرد و موضوعات تخصصی این همایش را به صورت پنلی برگزار می کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که خروجی این همایش به دستاوردهای ارزشمندی برای دادستانی کل و دادسراهای سراسر کشور بنیجامد.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟