پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
Thursday, 19 September 2019
کد خبر: ۱۸۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۷ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: با چسب حراراتی دهانش را می‌چسباند. یک تکه از لب کودک جدا شد. وقتی نامادری عصبانی می‌شد با چکش دندان بچه‌ها را می‌شکست و اگر فرش را کثیف می‌شستند ناخن هایم را می‌کشید.
به گزارش «آتیه»، فاطمه دانشور جزئیاتی در مورد سه بچه ماهشهری که توسط پدر و نامادری مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند اعلام کرد.

وی با بیان اینکه فاطمه ۱۲ ساله،‌ام البنین ۸ ساله، علی اکبر ۵ ساله توسط نامادری مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند.

وی با بیان اینکه پدر این بچه‌ها سه بار ازدواج کرده و فاطمه ثمره ازدواج اولش است، گفت: پدر این بچه‌ها از همسر اولش جدا و بار دیگر ازدواج می‌کند و حاصل ازدواج دوم ۲ فرزند می‌شود. همسر دوم فوت و وی بلافاصله با یک خانم ۲۲ ساله ازدواج می‌کند. این نامادری هم صاحب دو فرزند می‌شود.

عضو سابق شورای شهر با بیان اینکه از فروردین ماه امسال نامادری آزار و اذیت این کودکان را افزایش داده است، گفت: این بچه‌ها را در انباری نگه می‌داشته و به شدت آن‌ها را شکنجه می‌داده است.

به گفته دانشور، این بچه‌ها مدرسه نرفتند و حتی نمی‌دانند تلویزیون چیست و وقتی برای آن‌ها برنج آوردند نمی‌دانستند چگونه آن را بخورند.مدیرعامل مؤسسه مهرآفرین با بیان اینکه نامادری با چسب حرارتی لب فاطمه را چسبانده بود و با چکش دندان‌هایش را شکسته است، گفت: تمام پوست این بچه با چسب حرارتی سوزانده شده و حتی بخش‌هایی از سر بچه دچار کچلی شده است.

دانشور می‌گوید که نامادری فاطمه را بیش از بقیه مورد آزار و اذیت قرار می‌داده و حتی یک تکه گوشت لب بچه نیز کنده شده است.وی با بیان اینکه نامادری فاطمه را مجبور به فرش شستن می‌کرده و بعد به او گیر می‌داده است؛ گفت: به خاطر اینکه دختر ۱۲ ساله فرش را کثیف شسته بود ناخن‌هایش را کشیده است.

دانشور گفت: نامادری بچه‌ها را در زیرزمین می‌انداخت آن‌ها را می‌بست و می‌گفت: اگر فریاد بزنید بیشتر کتکتان می‌زنم و آن‌ها هم از ترسشان صدایشان در نمی‌آمد. حتی نامادری چکشی در انباری گذاشته بود و با آن بچه‌ها را تهدید می‌کرد وقتی میهمان به خانه‌شان می‌آمد به بچه‌ها می‌گفت: حق ندارید صدایتان در بیاید.عضو سابق شورای شهر گفت: این بچه‌ها دو عموی خوب دارند که وضع مالی مناسبی هم دارند، اما با پدر این بچه‌ها به دلیل ازدواج سومش قطع رابطه کرده بودند.

وی گفت: این بچه‌ها با عموهایشان در یک کوچه زندگی می‌کنند، یک روز که نامادری بچه‌ها را دست بسته در حیاط می‌زده زن‌عموی آن‌ها از پشت‌بام به صورت اتفاقی این صحنه را می‌بیند و بقیه را مطلع می‌کند.

دانشور با تأکید بر این موضوع که این بچه‌ها دچار سوتغذیه شدند و به لحاظ روانی مشکل دارند، گفت: جالب است که نامادری این بچه‌ها با قید وثیقه آزاد شده و دو بچه‌اش را با خود برده وقتی مددکار ما تحقیق کرد تا بداند سرنوشت آن دو بچه چه شده است و همسایه‌ها گفتند این خانواده شر هستند و تعادل روانی ندارند در حال حاضر وضعیت آن دو بچه نگران‌کننده است.

وی ادامه داد: نامادری به این بچه‌ها فقط نان و آب می‌داده است.

به گفته وی پدر بچه‌ها به زندان رفته و همه تقصیرها را به گردن گرفته است.

وی گفت: به ازای هر کودک‌آزاری آشکار ۲۰ کودک‌آزاری پنهان وجود دارد و نمی‌دانم چرا تاکنون مجلس لایحه حمایت از کودکان را معلق نگه داشته و به آن رسیدگی نمی‌کند.

انتهای پیام/

برچسب ها: کودک آزاری ، ماهشهر ، آتیه
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟