پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
Thursday, 19 September 2019
کد خبر: ۱۸۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
بیرانوند روی هر دو گل خورده تیمش مقابل ذوبی‌ها نتوانست عملکرد و واکنش‌های مناسبی داشته باشد. در صحنه گل دوم، همان لحظه که شادی گل ذوبی‌ها آغاز شد.
به گزارش «آتیه»، پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در اصفهان شکست خورد و با باخت، هفته بیست‌ونهم لیگ را به پایان رساند. در این هفته، مهم‌ترین اتفاق ممکن، عملکرد ضعیف برخی بازیکنان از جمله علیرضا بیرانوند بود.

بیرانوند روی هر دو گل خورده تیمش مقابل ذوبی‌ها نتوانست عملکرد و واکنش‌های مناسبی داشته باشد. در صحنه گل دوم، همان لحظه که شادی گل ذوبی‌ها آغاز شد، تصویر کمال کامیابی‌نیا را دیدیم که مشغول غرولند به بازیکنان دیگر بود.

در این مورد، یکی از نزدیکان پرسپولیس به ما گفت: «رابطه کمال و بیرانوند که از هفته قبل و به خاطر مصاحبه‌های دروازه‌بان پرسپولیس به‌هم ریخته بود، خیلی جالب نیست و این دو نفر نسبت به گذشته، مشکلات بیشتری با هم دارند. این را همه بازیکنان هم می‌دانند. بعد از گل دوم هم، کمال سر بیرانوند غر می‌زد که چطور نتوانست زاویه را ببندد و باز هم در خروجش اشتباه کرد.»


بیرانوند هفته قبل در مصاحبه‌ای گفته بود بازیکنانی که قراردادشان تمام شده باید در پرسپولیس بمانند چون برای آنها، هیچ تیمی بهتر از پرسپولیس نیست و کجا بروند که برای‌شان شرایطی بهتر از این باشگاه داشته باشد. کمال نیز در کانال خود، واکنش تندی به این موضوع نشان داد آن‌هم با عنوان «مخاطب خاص». حالا روابط دو طرف به نظر می‌رسد شکرآب شده تا حدی که پس از دریافت گل هم، دیگر پشت یکدیگر نیستند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟