پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
Thursday, 19 September 2019
کد خبر: ۱۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
در صورتی که باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شود، روند جذب بازیکنان سرباز نیز احتمالا متوقف خواهد شد.
به گزارش «آتیه»، باشگاه تراکتورسازی این روزها در گیر و دار واگذاری به بخش خصوصی قرار دارد. بعد از صحبت های سردار خرم فرمانده لشگر عاشورای تبریز درباره واگذاری تراکتورسازی حالا این موضوع به صورت جدی تری دنبال می شود. از این رو عباس الیاسی سرپرست باشگاه نیز که به تازگی عهده دار این سمت شده، کارش را در تراکتورسازی جلو می برد و در اولویت برنامه هایش فروش امتیاز باشگاه را قرار داده است.با شرایط موجود به نظر می رسدهمه شرایط برای واگذاری تراکتورسازی مهیا است.


اصلی ترین و جدی ترین گزینه ای که گفته می شود مالکیت تراکتورسازی را برعهده می گیرد، محمدرضا زنوزی مالک دو باشگاه ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز است که هواپیمایی آتا را نیز در اختیار دارد. زنوزی که خودش برای گرفتن مالکیت تراکتورسازی اعلام آمادگی کرده، حالا در آستانه این امر قرار گرفته است.


در چنین شرایطی موضوع اصلی بعد از واگذاری احتمالی تراکتورسازی روند سربازگیری باشگاه محسوب می شود. تراکتورسازی در سال های گذشته بازیکنان تاثیرگذار تیم های دیگر را به عنوان سرباز به تبریز برده و با آنها قرارداد بسته و حالا با واگذاری باشگاه مشخص نیست چه اتفاقاتی در این خصوص رخ بدهد.


با این حال به نظر می رسد با خارج شدن تیم از مالکیت سپاه، روند سربازگیری تراکتورسازی نیز متوقف شود و دیگر بازیکنی به عنوان سرباز جذب این تیم نشود. البته این مساله هنوز به طور دقیق مشخص نیست و شاید این روند با وجود واگذاری بازهم ادامه پیدا کند.


مساله دیگر این است که در صورتی که باشگاه بخواهد به بخش خصوصی واگذار شود و دیگر بازیکن سرباز جذب نکند، تکلیف سرباز های کنونی چه می شود؟ نفراتی مانند مهدی پور، پهلوان، شربتی، اسماعیلی فر و ... که هم اکنون سرباز تراکتورسازی هستند و مشخص نیست چه آینده ای در انتظارشان است.


باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی پیرامون مالکیت باشگاه تراکتورسازی طی روزهای آینده رخ می دهد.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟