پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
Thursday, 19 September 2019
کد خبر: ۱۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: لیست ۷ نفره‌ای که امروز به عنوان گزینه‌های شهرداری تهران توسط اعضا انتخاب شدند لیستی قوی نیست ولی به هر حال باید به رای اکثریت اعضا احترام بگذاریم.
به گزارش «آتیه»، محمد علیخانی در پایان پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با انتقاد از گزینه‌های مطرح شده برای حضور در شهرداری تهران اظهار کرد: لیستی که امروز مشخص شد، لیست قوی نیست ولی باید به رای اکثریت اعضای شورای شهر تهران احترام گذاشت. به هر حال این نظر اکثریت آرا بود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس افرادی که به عنوان گزینه‌های شهرداری تهران در جلسه امروز انتخاب شدند باید طبق برنامه زمانبندی شده برنامه‌ها و تیمی که قرار است با آنان همکاری کنند را به کمیسیون‌های شورا ارائه دهند.

علیخانی از استعلام همزمان گزینه‌های مطرح شده برای شهرداری تهران خبر داد و گفت: در این زمینه نیز تلاش می‌شود طی زمانبندی اعلام شده استعلامات لازم انجام شود تا با مشخص شدن گزینه نهایی مشکلی برای شهر تهران بوجود نیاید.

علیخانی در پاسخ به این سوال که از بین گزینه‌های مشخص شده کدامیک بیشترین آرا را از اعضای شورای شهر دریافت کرده‌اند گفت: سمیع‌الله حسینی مکارم سرپرست فعلی شهرداری تهران بیشترین آرا را داشته است.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟