شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
Saturday, 19 October 2019
کد خبر: ۱۸۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
مراسم امضای قرارداد شرکت آل‌اشپورت با سرمربی پرسپولیس و دروازه‌بان استقلال برگزار شد.
 به گزارش «آتیه»، مراسم عقد قرارداد شرکت آل‌اشپورت با حضور برانکو ایوانکوویچ، سیدحسین حسینی و وحید جعفری ظهر امروز در سالن همایش‌های آکادمی ملی المپیک در حالی برگزار شد که وینفرد شفر به دلیل حضور در جلسه اسپانسر باشگاه و همچنین علیرضا بیرانوند برای شرکت در ریکاوری تیم ملی در این جلسه حضور نداشتند.

وحید جعفری در ابتدای مراسم اظهار کرد: شرکت‌ آل‌اشپورت سالیان سال است که از پوشاک و البسه حمایت می‌کند ضمن آنکه ما مدتی هم وظیفه اسپانسرینگ تیم ملی را بر عهده داشتیم.از طرفی شاهد هستیم که برندهای مختلف به صورت رایگان البسه تیم‌های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی را تامین می‌کند.

وی افزود:‌ما هم در راستای حمایت از فوتبال و فوتبالی‌ها و همچنین سال حمایت از کالای ایرانی کارخانه شرکت آل‌اشپورت را آماده و در شیراز افتتاح کردیم.

همچنین برانکو در ابتدای جلسه گفت: من پیش از این سابقه همکاری با شرکت آل‌اشپورت را داشتم و به طور کل خوشحالم که این شرکت فعالیت خود را در حوزه فوتبال انجام می‌دهد. از طرفی خوشحال‌تر هستم که البسه این شرکت در شیراز تولید می‌شود و با این کار شناخته‌تر هم خواهد شد.

 بعد از امضای قرارداد این شرکت با سیدحسین حسینی و برانکو سرمربی پرسپولیس توضیحاتی را به خبرنگاران ارائه کرد اما سیدحسین حسینی به دلیل حواشی به وجود آمده بعد از بازی شب گذشته با خبرنگاران رسانه‌های گروهی صحبتی انجام نداد.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟