جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸
Friday, 21 June 2019
کد خبر: ۱۷۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
سرپرست دبیرخانه محیط زیست وزارت ورزش با بیان اینکه همه مردم ورزش‌دوست کشورمان مایل به منقش بودن تصویر یوز ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی فوتبال هستند، گفت: اسپانسری که قرار است با تیم ملی فوتبال ایران همراه شود، به نقش یوز ایرانی ایراد گرفته است.

به گزارش «آتیه»، رضا شجیع درباره حذف نقش یوز ایرانی از روی پیراهن تیم ملی فوتبال اظهار کرد: حذف نقش  یوز ایرانی به پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران و بر اساس مذاکرات صورت گرفته با اسپانسر تیم ملی فوتبال انجام گرفته است.

وی افزود:‌ اسپانسری که قرار است با تیم ملی فوتبال ایران همراه شود، به  نقش  یوز ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی، ایراد گرفته و فدراسیون فوتبال نیز این موضوع را مدنظر قرار داده است.

سرپرست دبیرخانه محیط زیست وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: بنده با دبیر کل فدراسیون فوتبال صحبت کرده‌ام و این تصمیم مبنی بر حذف نقش یوز ایرانی از روی پیراهن تیم ملی نهایی شده است.

به گفته شجیع، اسپانسر تیم ملی فوتبال نیز به طور حتم انتظاراتی را مطرح می‌کند که باید فدراسیون فوتبال کشورمان نیز قبل از هر تصمیم‌گیری، بررسی‌های بیشتری را انجام می‌داد.

وی با بیان اینکه وجود نقش یوز ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی فوتبال بار فرهنگی و بین‌المللی مناسبی را به دنبال داشت، گفت: همه مردم ورزش‌دوست کشورمان مایل به منقش بودن تصویر یوز ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی فوتبال هستند اما متاسافانه امسال بدون نقش یوز در مسابقات جهانی حضور می‌یابیم.

سرپرست دبیرخانه محیط زیست وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: هنوز از پیراهن تیم ملی فوتبال رونمایی نشده است اما این تصمیم مبنی بر حذف نقش یوز ایرانی از روی پیراهن‌ها به طور کامل گرفته شده است.

شجیع با بیان اینکه رایزنی برای بازگشت نقش یوز و عدم حذف دائمی آن ادامه دارد، گفت: ما با تصمیم کنونی فدراسیون مبنی بر حذف نقش یوز ایرانی مخالف بودیم اما تصمیم نهایی بر عهده آنها خواهد بود.

وی اظهار کرد: امیدواریم پیراهن تیم ملی از کیفیت لازم برخوردار باشد و ما هم برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.


انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟