شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۸
Saturday, 23 March 2019
کد خبر: ۱۷۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
رییس سازمان سیا مدعی شد؛
مایک پومپئو مدعی شد که اولویت او در وزارت خارجه همکاری با شرکای آمریکا برای اصلاح برجام است و وضعیت برای همه به ویژه تهران خطرناک است .
به گزارش «آتیه»، به نقل از اسپوتنیک، مایک پومپئو رییس سازمان سیا و منتخب ترامپ در پست وزارت خارجه امروز با اشاره به آمادگی ترامپ برای کار با شرکای آمریکا جهت بازنگری در برجام و ترمیم بندهای ناقص آن مدعی شد اگر این کار تایید شود اولویت شخصی و فوری من، کار با شرکا برای این است که ببینیم چنین ترمیمی شدنی است یا خیر. خطر برای همه بالاست به ویژه برای تهران. 

اسپوتینک با اشاره به اظهارات حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان درباره پاسخ ایران به خروج آمریکا از برجام و اینکه این پاسخ قوی‌تر از چیزی خواهد بود که تصور می‌کنید، نوشت: برجام توافقی است که ماهیت صلح آمیز برنامه هسته‌ای ایران را تضمین کرده است. 

پومپئو در ادامه این اظهارات گفت: کارهای دیپلماتیک زیادی باقی مانده از جمله تمایل رییس جمهور به دیدار با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟