شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۸
Saturday, 23 March 2019
کد خبر: ۱۷۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
دبیرکل جنبش النجباء عراق تهدیدهای اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه سوریه را محکوم و تاکید کرد که تروریسم وحشیانه ساخته و پرداخته سیاست خارجی آمریکا است.
به گزارش «آتیه»، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اکرم الکعبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: "بعد از شکست تروریسم در عراق و سوریه و رسوا شدن ائتلاف شرارت به رهبری آمریکا که منطقه‌های حفاظت شده برای داعش را در سوریه در نزدیک منطقه البوکمال و در عراق در دشت حوران نگه داشته است؛ می‌بینیم که ترامپ در تلاش برای وصله کردن طرح شکست خورده خود و حفاظت مستقیم از تروریسم تکفیری – بعد از ناتوانی رژیم صهیونیستی در حمایت از تروریسم و حفاظت از آن از طریق حملات مکرر خود به سوریه- است".

وی تاکید کرد: "سیاست خارجی او (ترامپ) براساس ساخته و پرداخته کردن تروریسم وحشیانه و قتل ملت‌ها و چپاول ثروت‌های کشورها استوار است".

الکعبی به ترامپ هشدار داد: "در سوریه منتظر شما هستیم و در برابر شما مقاومت کرده و با شما مبارزه خواهیم کرد و بر شما پیروز خواهیم شد؛ همانطور که بر تروریسم ساخته و پرداخته شما یعنی داعش و النصره و سایر گروه‌های تکفیری پیروز شدیم".

وی تاکید کرد: "به طرح شیطانی شما اجازه نخواهیم داد که کشورهای ما را ویران یا مقدسات ما را هدف قرار دهد."

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که به سوریه حمله خواهد کرد.
انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟