شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
Saturday, 19 October 2019
کد خبر: ۱۷۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: بارش‌های اخیر موجب افزایش ۶ سانتی متری ارتفاع سطح آب دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته شد.

به گزارش «آتیه»، تقی کهوریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ظهر امروز در آئین برگزاری رزمایش ترافیکی و انتظامی نوروز 97 آذربایجان غربی اظهار داشت: پرهیز از خطر و آرامش در سفر، شعار ستاد اجرایی خدمات سفر در نوروز است که برای تحقق آن هماهنگی و همکاری مؤثر تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های اجرایی لازم است.

وی افزود: آماده‌سازی امکانات و فراهم کردن شرایط پذیرایی از مسافران در آذربایجان غربی، حضور مؤثر و هماهنگ سازمان‌ها  و نظارت و کنترل بر کیفیت خدمات ارائه‌شده به مسافران از راهبردهای اصلی در ایجاد فضایی آرام، ایمن وبانشاط در ایام نوروز در استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی عضو در ستاد خدمات اجرایی سفر در قالب کمیته‌های ده‌گانه آن تمهیدات لازم را برای فراهم کردن امکانات و شرایط میزبانی مطلوب از میهمانان نوروزی استان پیش‌بینی کرده‌اند و در این راستا آذربایجان غربی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در آمادگی کامل قرار دارد.

وی افزود: پیش‌نیاز آرامش سفر، ایمنی در سفر است که در همین ارتباط نیز مجموعه عوامل پلیس در یگان های مختلف انتظامی و پلیس‌راه به همراه سایر دستگاه‌های مسئول در امر سفر تدارک لازم برای برقراری امنیت کامل در طول سفر و جلوگیری از حوادث احتمالی در جاده‌ها را اندیشیده‌اند.

کهوریان گفت: با توجه به بارش‌های اخیر که سبب افزایش 6 سانتی‌متری ارتفاع سطح آب دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته شد و با توجه به پیش‌بینی دمای مطلوب بهاری و عدم برودت هوا در طول تعطیلات نوروز، از هم‌وطنان در سراسر کشور برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی استان و استفاده از هوای پاک و طبیعت سرسبز این خطه از کشورمان دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟