جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
Friday, 14 December 2018
کد خبر: ۱۶۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
امارات:
امارات متحده عربی جزئیاتی از پرواز هواپیمای جت خصوصی ترکیه که روز گذشته در ایران سقوط کرد را ارائه داد.
به گزارش «آتیه»، به نقل از روسیا الیوم، وزارت حمل‌و‌نقل هوایی شارجه در امارات متحده عربی اعلام کرد که هواپیمای ترکیه که شب گذشته در بخش مرکزی ایران سقوط کرد، هیچ‌گونه درخواستی برای تعمیر و نگهداری در فرودگاه بین‌المللی شارجه نداشته است.

در بیانیه‌ای که امروز –دوشنبه- در این‌باره منتشر شد، آمده است که هواپیمای جت خصوصی که روز گذشته پس از پرواز از فرودگاه شارجه به مقصد استانبول، در ایران سقوط کرده بود، حامل هیچ شهروند اماراتی نبوده است.

در این هواپیما ۱۱ نفر حضور داشتند که شش نفر از آنها ملیت ترکیه و دو نفر نیز ملیت اسپانیایی داشتند، سه نفر دیگر نیز از خدمه پرواز و مهماندار بودند. هنوز علت مشخصی درباره سقوط این هواپیما اعلام نشده است و بعد از انجام تحقیقاتی که هم‌اکنون در ایران در جریان است می‌توان درباره علت سقوط آن تصمیم گرفت.

این هواپیما متعلق به حسین باشران، سرمایه‌دار ترکیه‌ای است که دخترش مینا به همراه هفت نفر از دوستانش و سه نفر از خدمه و خلبان‌ها در آن حضور داشتند.

مینا به همراه دوستانش برای جشن مجردی او که قرار بود ماه آینده ازدواج کند، به این سفر تفریحی رفته بودند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟