جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
Friday, 14 December 2018
کد خبر: ۱۶۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی از ریزش یک ساختمان بر اثر انفجار در بازار مسکرها خبر داد.

به گزارش «آتیه»، جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 22:30 شب گذشته یک مورد حادثه آوار در بازار تهران، بازار مسکرها، به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.

او با بیان اینکه بلافاصله 2 ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می شوند، ادامه داد: محل حادثه کارگاه تولیدی به وسعت 100 متر بود که زیرزمینی به وسعت تقریبی 20 متر داشت و در کار مسکری فعالیت می کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد: در بخش زیر زمین یک آقای 60 ساله مشغول کار بوده که متاسفانه براثر انفجار در همین بخش سقف زیر زمین کاملا تخریب می شود.

ملکی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که این مرد 60 ساله در زیر آوار محبوس شده است. خوشبختانه این انفجار منجر به آتش سوزی نشده بود. آتش نشانان به سرعت کار آواربرداری و جستجو را آغاز کردند و خیلی سریع علیرغم اینکه زیرزمین از آوار سقف پرشده بود اما آتش نشانان توانستند به سرعت این فرد را پیدا کنند.

ملکی تصریح کرد: این فرد دچار سوختگی هایی در نقاط مختلف بدن شده بود که با حضور عوامل اورژانس به آنها تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان اتش نشانی درباره علت این حادثه گفت: نشت گاز از سیلندر گاز موجود در محل و جرقه باعث این انفجار شده بود. عملیات نیز در ساعت 23:33 به پایان رسید.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟