دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
Monday, 17 December 2018
کد خبر: ۱۶۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
هواداران به استادیوم بیایند و بمب نیاورند
سرمربی استقلال ابراز امیدواری کرد تیمش در آستانه بازی برگشت مقابل العین بتواند از سد حریف اماراتی بگذرد.
به گزارش «آتیه»، وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری خود قبل از بازی با العین با اشاره به این که بازی استقلال در مقابل العین بسیار مهم است و ما می توانیم با برد اول شویم.

وی در خصوص اتفاقات بازی رفت و اشتباهات داوری در آن گفت: قضاوت در بازی برای داور مالزیایی سخت بود مطلبی را در فوتبال انگلیس دیدم که بازیکن زمانی که دایو محروم  می شود.

وینفرد شفر در خصوص احتمال اتفاقاتی از روی سکوها که باعث محرومیت هواداران تیمش گفت: از هواداران خود درخواست می‌کنم به ورزشگاه بیایند اما از آوردن بمب های کوچک دستی خود داری کنید.

سرمربی تیم استقلال در خصوص داوری بازی رفت با العین گفت: این را باید بگویم بازیکنان ما شخصیت های بالایی دارند و این بازیکنان رقیب بودند که رفتارهای کردند که داور پنالتی گرفت. همیشه گفتم دوست ندارم داور شوم داور فرد مهمی در داخل زمین است باید کمک کنیم قوی و قوی تر شود.

وی در خصوص کری خوانی بازیکنانالعین گفت: قبل از بازی هم گفتم ما رفتیم که بازی را ببریم، درحال حاضر هم کایو مصدوم است و بر روی ضد حمله بازی می‌کنند.

شفر درخصوص تاکتیک بازی تیم استقلال مقابل العین و اینکه آیا به دنبال ضدحملات خواهند بود اظهار داشت: در بسیاری از بازی‌ها به دنبال بازی تهاجمی هستیم. برابر العین در بازی رفت در دقایقی عقب نشینی کردیم، این اتفاق در بازی الهلال نیفتاد و در بازی با پرسپولیس باتوجه به شرایط بازی اتفاق افتاد.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه دخترش اعلام کرده روزی در ایران حاضر خواهد شد که دختران بتوانند در استادیوم حضور یابند گفت: من با دخترم موافق هستم!

وی درباره دروازه‌بان تیمش و انتخاب از بین رحمتی و سیدحسین حسینی گفت: این مساله را فردا متوجه خواهید شد.

وی در پایان درخواستی از هواداران تیمش داشت و عنوان کرد: از هواداران بسیار بسیار خواهش می‌کنم  با خودشان لیزر و بمب دستی  به ورزشگاه نیاوردند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟