چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
Wednesday, 19 December 2018
کد خبر: ۱۶۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
فیلمی علیه داعش از فیلم «ما خیلی باحالیم» «عمه سوسکه» و ... کم ارزشتر است!!!

به گزارش «آتیه»، پس از اعتراض گسترده احمد نجفی به شورای صنفی نمایش و مافیای اکران، امیر حسین شریفی نیز به این روند مافیایی واکنش نشان داد و طی گفتگویی با رسانه‌ها اعلام کرد که نخستین فیلمی که درباره داعش در ایران ساخته شده را در مقابل سازمان سینمایی آتش خواهد زد. کیوان امجدیان منتقد سینما و روزنامه‌نگار توئیتی را در این باره منتشر کرد. در متن این توئیت آمده است:

امیرحسین شریفی تهیه‌کننده فیلم‌های خوب «هور در آتش»و... فیلمی درباره داعش تهیه کرده که مدت زیادی امکان اکران نیافته. حالا او کلافه از عدم اکران فیلمش، گفته: می‌خواهم فیلمم را جلوی ارشاد آتش بزنم. فیلمی علیه داعش از فیلم «ما خیلی باحالیم»  «عمه سوسکه» و ... کم ارزشتر است!!!

یعنی فیلم علیه داعش آنقدر بی‌اهمیت است که تهیه کننده‌اش را به ته خط و آتش زدن فیلمش بکشانیم؟ مدیران محترم! همه این اتفاقت بد یا خوب، سابقه عملکرد شماست. عملکرد فقط بزرگنمایی نقاط مثبت و بیان بیلان کاری در نشست خبری نیست. باور کنید بجز نور چشمی‌های سینما بقیه دارند ناامید می‌شوند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟