چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
Wednesday, 19 December 2018
کد خبر: ۱۶۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۹ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
رییس گروه اقشار اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی در درباره خبر اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش «آتیه»، فرزانه سادات نیکوبرش، رییس گروه اقشار اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی در واکنش به مطلب "برخی خانم جلسه‌ای‌ها به بهانه انجام امور خیریه هزینه‌های هنگفتی از مردم می‌گیرند/ اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن " توضیحاتی ارائه کرد که به این شرح است: ساختار  تبلیغات مردمی، جزو سالم‌ترین وصادق‌ترین شیوه‌های تبلیغی است که در جامعه امروزی رواج دارد.

مبلغین و مبلغات توانمند همواره با خلوص نیت در این عرصه وارد شده و سعی کردند با روشنگری و بیان حقایق اسلامی در نشر وگسترش فرهنگ دینی فعالیت کنند ووقوع انقلاب اسلامی وتداوم آن ماحصل چنین فعالیت های تبلیغی و حضور فعال واثرگذار آنها بوده است.

برای کارهای تبلیغی بسیاری از مبغلین و مبلغات حتی حق‌الزحمه ای دریافت نمی کنند و برای رضای الهی و ترویج فرهنگ دینی بدون هیچ چشمداشتی در مجالس حضور پیدا می کنند.

از سوی دیگر در خصوص دریافت مبلغ و اهدای کمک‌های مادی و معنوی از سوی خیرین و علاقه مندان به کارهای تبلیغی لازم به ذکر است که این  امر رایجی بوده است که در طول تاریخ فرهنگ دینی، بخصوص در ایران همواره شاهد آن بوده‌ایم که گاه با وقف همراه بوده است و گاه با هدیه به مبلغین که در جهت ادامه کارهای تبلیغی و ترویج وگسترش فرهنگ دینی صورت گرفته است.

درباره «اهدای خانه‌ای در ولنجک به یک مداح زن» لازم است؛ توضیح داده شود که این خانه از سوی فرد علاقه‌مند به اهل البیت (ع) در جهت ایجاد محیط تبلیغی وفرهنگی بوده است تا کار تبلیغی ونشر فرهنگ اهل البیت(ع) برای حوزه بانوان در این مکان انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟