جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
Friday, 14 December 2018
کد خبر: ۱۶۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
حاجی دلیگانی در صحن مجلس:
نماینده شاهین‌شهر در مجلس با اشاره به عمل نکردن سیف و روحانی به وعده خود درباره سپرده‌گذاران موسسات مالی گفت: رئیس‌جمهور باید رئیس بانک مرکزی را برکنار کند.
به گزارش گروه سیاسی «آتیه»، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در للجس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی در نشست علنی امروز مجلس گفت: بانک مرکزی با بلاتکلیف گذاشتن ارز ارزش پول ملی را زیر سوال برده است و قدرت خرید مردم کاهش یافته است.

حاجی دلیگانی گفت: مسئولان بانک مرکزی در شبکه‌‌های مجازی وعده‌هایی دادند اما خلاف آن عمل کردند زیرا قول داده بودند تا پایان بهمن امسال وضعیت سپرده‌گذاران را روشن کنند.

وی  اظهار داشت: رئیس جمهور وعده داده بود تا پایان بهمن وضع سپرده‌های مردم در موسسات تعیین تکلیف شود اما به این وعده عمل نشد و سوال ما این است که چرا آقای سیف را که این مشکلات را ایجاد کرده برکنار نمی‌کنند و به جای ایشان کسی را بیاورد که بتواند این حوزه را اداره کند.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: صدها میلیارد از سپرده‌های مردم در موسسات مالی و اعتباری از بین رفته است و میلیون‌ها نفر از سپرده‌گذاران و خانواده‌هایشان دچار مشکل و اختلاف شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟