چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 January 2019
کد خبر: ۱۵۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نظارت‌ها از نیمه اسفند ماه آغاز و تا نیمه فرودین ادامه پیدا می‌کند و مردم می‌توانند گزارش تخلفات را منتقل دهند تا با تخلفات احتمالی برخورد شود.
به گزارش «آتیه»، محمد شریعتمداری ظهر امروز در پایان نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره برنامه دولت برای کنترل قیمت در آستانه سال جدید گفت: دیشب جلسه تنظیم بازار با حضور ارگان‌هایی ارگان‌های مختلفی که مسئولیت نظارت بر توزیع کالا و خدمات در تعطیلات نوروز را برعهده داشتند، برگزار شد. 

وی با اشاره به گزارش دستگاه‌های عضو این ستاد اظهار داشت: وزارت جهاد گزارشی از کالاهای اساسی و مورد نیاز مانند میوه و مرکبات ارائه  کرد که تصویر امید بخشی را نسبت به ماه‌های آینده نشان می‌داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در حوزه تامین نیازهای گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، میراث فرهنگی و گردشگری مقدمات خوبی را فراهم کرده است و کمیته اجرایی لازم را برای هماهنگی ارائه خدمات تشکیل داده است.

شریعتمداری با اشاره به اقدامات وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: وزارت راه هماهنگی‌های لازم را انجام داده تا برای حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی شرایط مطلوبی را فراهم کنند و مردم با کمترین دغدغه شروع سال جدید را سپری کنند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اجرای دقیق برنامه‌های موجود توسط دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان کرد: سازمان‌های نظارتی تحت نظر ستاد تنظیم بازار تلاش‌ می‌کنند تا نظارت‌هایشان دقیق‌تر و بیشتر برای نظارت بر بازار باشد.

عضو دولت دوازدهم افزود: این نظارت‌ها از نیمه اسفند ماه آغاز و تا نیمه فرودین ادامه پیدا می‌کند و مردم می‌توانند گزارش تخلفات را منتقل دهند تا با تخلفات احتمالی برخورد شود.

شریعتمداری اضافه کرد: سازمان‌های مربوط به جهاد کشاورزی هم متعهد شده‌اند در مراکز مورد نیاز با کمک اتاق‌های اصناف فروشگاه بهاره را تشکیل دهند.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟