چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 January 2019
کد خبر: ۱۵۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
تهدید و ادعاهای بی‌پایه و اساس وزیر اسرائیلی علیه ایران:
وزیر اطلاعات اسرائیل با بیان اینکه سقوط جنگنده این رژیم از سوی پدافند سوریه امری گذرا است، در تهدیدات بی‌پایه و اساس گفت: به ایران درسی فراموش نشدنی می‌دهیم.

به گزارش «آتیه»، «اسرائیل کاتس» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سعودی «ایلاف» با تکرار تهدیدات این رژیم علیه ایران گفت: به ایران درسی فراموش‌نشدنی می‌دهیم، قواعد بازی در سوریه تغییر نکرده و نخواهد کرد و اسرائیل به محافظت از برتری هوایی خود در منطقه ادامه می‌دهد.

وی افزود: اگر ایران به تهدیدها و عملیات‌های هجومی خود علیه اسرائیل از خاک سوریه ادامه دهد، تل‌آویو درسی به این کشور می‌دهد که فراموش نکند.

این وزیر اسرائیلی با بیان اینکه تل‌آویو تسلیم موقعیت ایران در سوریه نمی‌شود، مدعی شد: ایران از خطوط قرمز رد شده است و با آتش بازی می‌کند، ارتش سوریه که به سربازان ایرانی پیوسته‌اند در صورت ادامه همکاری با ایران و ارائه امکانات به این کشور در خاک سوریه مورد حمله قرار خواهند گرفت.

وی افزود: ایرانیان آمادگی آن را دارند که تا آخرین فرد سوری، لبنانی و فلسطینی با اسرائیل بجنگند اما هزینه آن را پرداخت خواهند کرد.

کاتس در ادامه ادعا کرد: اسرائیل بارها تکرار کرده است که حضور نظامی ایران و شاخه‌های آن در سوریه عامل بی‌ثباتی و منبع تنش است و حضور نظامی ایران در سوریه نه تنها برای اسرائیل بلکه برای ثبات منطقه نیز خطرآفرین است.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟