چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 January 2019
کد خبر: ۱۵۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن در رسانه‌های غربی؛
رسانه‌های مختلف غربی به بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران و دیگر شهرهای ایران پرداخته و بار دیگر از حضور مردم ایران در این مراسم خبر دادند.

به گزارش «آتیه»، خبرگزاری شینهوا با انتخاب تیتر «مردم ایران با سر دادن شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی سالگرد انقلاب اسلامی را گرامی داشتند» به بازتاب برگزاری سی و نهمین مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت.

شینهوا در این باره نوشت: صدها هزار نفر از مردم ایران امروز –یکشنبه- در سراسر ایران، سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ را جشن گرفتند.

شینهوا در این باره نوشت: مردم در شهرهای مختلف ایران به خیابان‌ها آمدند و با سردادن شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی تصاویری از موسس نظام جمهوری اسلامی ایران و جانشین وی را حمل می کردند.

سایت روزنامه نیشن نیز تیتر «میلیون‌ها ایرانی برای گرامیداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب  اسلامی به خیابان‌ها آمدند» را برای بازتاب خبری خود از این مراسم انتخاب کرد و نوشت: میلیون‌ها ایرانی به خیابان‌ها آمدند تا سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ در این کشور را جشن بگیرند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس با انتشار گزارشی درباره راهپیمایی مردم ایران در سالگرد پیروزی انقلاب نوشت که ایرانی‌ها امروز –یکشنبه- به خیابان‌ها آمدند تا سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ را جشن بگیرند.

این خبرگزاری در ادامه نوشت: حاضران در این راهپیمایی شعارهای سنتی علیه اسرائیل و آمریکا سردادند. صدها هزار نفر در اطراف میدان مرکزی آزادی حضور پیدا کردند.

آسوشیتدپرس همچنین گزارش داد: در خارج از ایران، تهران توانست با موفقیت به عقب راندن گروه تروریستی داعش از عراق کمک کند و همچنین به نظام «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه برای بازپس‌گیری بخش‌های استراتژیک سوریه در جنگ‌ طولانی این کشور کمک کرد.

 انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟