چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 January 2019
کد خبر: ۱۵۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۷ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
محسنی اژه‌ای با بیان اینکه وزارت اطلاعات به پرونده متهمان ارزی وارد شده ، گفت: اینکه ۶نفری که در رابطه با صرافی‌ها دستگیر شده بودند، هنوز در بازداشت هستند یا خیر، در جریان نیستم.

به گزارش گروه سیاسی «آتیه»، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری این هفته خود با خبرنگاران گفت:افرادی که در رابطه با مسائل بانکی و ارزی، کار بازپرسی را انجام می‌دهند توانسته اند بر روی این موضوع تسل خوبی پیدا کنند و البته این به معنای آن نیست که همین قدر اکتفا می‌کند؛ بلکه باید با آموزش، بر روی مسائل تسلط پیدا کرده و به روز شوند.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: توصیه ما به بازپرسان دادسرای جرایم پولی و بانکی آن است که در دوره‌های آموزشی و کلاس‌های مرتبط حضور یافته و علم خود را به روز کنند؛ چراکه چنین مسائلی را نمی‌توان تنها با اتکا به دروسی که در گذشته خوانده شده، بررسی کرد؛ بلکه باید خود را به علم روز در این حوزه مجهز نمود.

وی اظهار داشت: در مورد مسائل ارزی، برخی افراد مورد اتهام بودند که وزارت اطلاعات نیز بر روی پرونده آنها کار کرده و تخلفات را شناسایی کرده است؛ اما اینکه این افراد در بازداشت هستند یا خیر را در جریان نیستم. همچنین نمی دانم که شش نفری که در رابطه با پرونده صرافی های غیرمجاز تحت تعقیب قرار گرفته بودند، در بازداشت هستند یا خیر.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟