پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
Thursday, 21 February 2019
کد خبر: ۱۵۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۶
شایعات پیرامون زندگی شخصی پوتین بسیار است. شاید اصلی‌ترین دلیل آن، شخصیت مرموز و اطلاعاتی او باشد که کمتر کسی از زوایای آن اطلاع دقیق دارد.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور مرموز و قدرتمند روسیه آنقدر برای بسیاری از مردم دنیا جذابیت دارد که تشنه دانستن هرچه بیشتر از زندگی شخصی او باشند. بویژه اینکه حاشیه‌هایی از روابط او همسرش نیز در گذشته رسانه‌ای شده است. البته در این شایعات بسیاری نیز مطرح بوده و هست که هیچگاه تایید نشده است. اما یکی از تازه‌ترین شایعات درباره مهریه نجومی همسر پوتین است.

به گزارش«آتیه»، باشگاه خبرنگاران با انتشار خبری درباره پوتین و حواشی زندگی شخصی پوتین، نوشته است:

«او چندی پیش در کاخ کرملین به اتفاق همسرش، رسما در مقابل دوربین‌های رسانه ملی خبر  جدایی‌شان را اعلام کرد. آنها دلیل اصلی این جدایی را وقت نداشتن برای یکدیگر عنوان کردند.

پوتین در جمع خبرنگاران اعلام کرد که او و همسرش به دلیل مشغله کاری زیاد، وقت کمتری را برای با هم بودن اختصاص می‌دهند و هر یک زندگی جداگانه خود را دارند بنابراین طی تصمیمی مشترک و توافقی، از یکدیگر جدا شدند.

از جمله شایعاتی که در این خصوص مطرح بود، گفته می‌شد پوتین با قهرمان ژیمناستیک روسیه به‌نام آلینا نامزد کرده و ارتباط دارد و از او  صاحب دو فرزند است و از طرفی طبق گفته یکی از جاسوسان آلمانی که توانسته بود به پارلمان روسیه راه یابد و با همسر پوتین رابطه صمیمی و دوستانه‌ای برقرار کند، پوتین دست بزن داشته است و همین موضوع یکی از دلایل مهم جدایی او از همسرش بوده است.» شایعات و ادعاهایی که هیچگاه تایید نشده است.

«حالا آنچه در میان این شایعات بسیار جالب است، مطرح شدن ادعاهایی درباره مهریه نامتعارف همسر پوتین است. اخبار حاکی از آن است که او پس از طلاق از پوتین به صورت رسمی درخواست 7 میلیارد دلار معادل 28 هزار میلیارد تومان مهریه کرده است.» البته با توجه به سابقه اینگونه خبرهای بدون سند و مدرک، احتمالا این مهریه نجومی را نیز باید به شایعات گذشته، افزود.

انتهای پیام/

برچسب ها: پوتین ، همسر پوتین ، آتیه
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟