چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 January 2019
کد خبر: ۱۵۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورد سامانه بارشی و کاهش دما از عصر فردا هوای کشور زمستانی می‌شود.
به گزارش «آتیه»، امیر حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: موج جدید بارشی از عصر فردا وارد کشور شده و غرب، شمال غرب و مرکز کشور را به تدریج تحت تاثیر قرار می دهد. این سامانه با سرعت کمتری حرکت کرده و تا روز دوشنبه در کشور فعال است. از روز شنبه می توان در بسیاری از استان ها چهره زمستان را دید. 

وی ادامه داد: از روز جمعه برای استان های آذربایجان غربی،شرقی،اردبیل، سواحل دریای خزر،کردستان و کرمانشاه بارش باران و برف پیش بینی می شود. این روند از روز یکشنبه در مرکز کشور رخ می دهد. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از روز یکشنبه آینده شاهد بارش باران در استان های اصفهان،قم، یزد،سمنان،خراسان رضوی و جنوبی خواهیم بود. 

نقشینه با بیان اینکه هوای تهران از عصر جمعه برفی و بارانی می شود، تاکید کرد: هوای تهران از عصر جمعه برفی و بارانی می شود. این بارش ها تا اواخر روز یکشنبه به صورت مستمر ادامه دارد. 

به گفته وی دمای هوا از روز جمعه کاهش یافته و کشور چهره زمستانی به خود می گیرد. سرمای هوا در هفته آینده به شدت ملموس است.

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

زوایای پنهان حقایق عفرین و غوطه شرقی سوریه

مسعود اسداللهی کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی به تشریح زوایای پیدا و پنهان جنگ در غوطه شرقی دمشق پرداخت.
اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

اصلاحات عربستان؛ ورود به مدرنیسم یا تحولاتی نمایشی؟

ولیعهد جوان عربستان محمد بن سلمان در حال شکستن یک سری تابوهای اجتماعی است. در این راستا آزادی رانندگی برای زنان بیش از دیگر اصلاحات برجسته شده است. آیا عربستان به سوی مدرنیسم گام برمی‌دارد؟